Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
I Runda Ligi Młodzików - Pielgrzymka
Dodane przez admin dnia Maj 06 2012 16:53:32
3 maja na torach łuczniczych w Pielgrzymce odbyła się I Runda Ligi Młodzików w łucznictwie oraz Turniej dla dzieci o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu, Kultury i Rekreacji w Pielgrzymce. Wystartowały reprezentacje dziewięciu dolnośląskich klubów i ponad 100 uczestników.

Treść rozszerzona
I Runda Ligi Młodzików Pielgrzymka 03.05.2012r.
Wyniki Zespołów - chłopcy


1 OSŁ Strzelec Legnica                2294   Mosiołek Sylwester       637
.                                                                     Podlipski Łukasz           576
.                                                                    Żmuda Przemysław      541
.                                                                    Charyszczak Paweł      540


2 UKS Talent Wrocław                 2224   Kotlarz Kajetan             592
.                                                                     Nycz Mateusz                 555
.                                                                     Niedźwiedź Maciej         542
.                                                                     Puchalski Kacper           535


3 MKS Bobry Jelenia Góra          2125   Piotrowski Wiktor          598
.                                                                     Maciejewski Bartosz     557
.                                                                     Rudy Mateusz                 520
.                                                                     Mędoń Michał                  450


4 UKS 95 Wrocław I                     2094   Ochrombel Michał          602
.                                                                     Podborowski Jakub       556
.                                                                    Wojtal Wojciech             506
.                                                                    Świerkowski Krystian    430


5 GLKS Unia Pielgrzymka I        2008    Rabski Szymon               612
.                                                                      Orłowski Tomasz            479
.                                                                      Buła Hubert                     467
.                                                                      Klimas Szymon               450


6 UKS Skrzat Legnica I                1843   Wiśniewski Piotr            538
.                                                                      Łowiński Kamil                509
.                                                                      Pliński Wojciech             490
.                                                                      Skinder Michał                306





Wyniki zespołów - dziewcząt



1 UKS Talent Wrocław 2389       Futyma Anna                625
.                                                         Snowarska Malwina     610
.                                                          Moczko Julia                  592
.                                                          Mikulska Weronika      562


2 UKS Victoria Ścinawka Śr.      1908     Dudzik Klaudia                640
.                                                                       Jankowska Weronika    457
.                                                                       Hryncewicz Justyna       420
.                                                                       Łaba Aleksandra             405


3 OSŁ Strzelec Legnica               1802     Maga Paulina               635
.                                                                      Bąk Karolina                492
.                                                                      Gorczyca Agnieszka      490
.                                                                      Ostrowska Paulina        185


4 UKS 98 Wrocław                      1527    Stefańska Monika         567
.                                                                    Trybka Małgorzata        559
.                                                                     Wójcik Klaudia              401


5 KS Piatr Nowa Ruda                  1380     Rybczyńska Anna         534
.                                                                        Rybczyńska Małgorzata 451
.                                                                        Czerwiśka Klaudia         395

6 GLKS Unia Pielgrzymka  I     719       Karolczyk Aleksandra    225
.                                                                     Stolarczyk Katarzyna     198
.                                                                     Fiłek Aleksandra           163
.                                                                     Sokołowska Dorota       133