Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
UKS Victoria Ścinawka Średnia

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 3,172
-> Najnowszy użytkownik: Nathanres

Strona UMIG Radków

Sponsorzy

content

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony?











Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.

I Runda Ligi Młodzików - Pielgrzymka

Newsy
I Runda Ligi Młodzików Pielgrzymka 03.05.2012r.
Wyniki Zespołów - chłopcy


1 OSŁ Strzelec Legnica                2294   Mosiołek Sylwester       637
.                                                                     Podlipski Łukasz           576
.                                                                    Żmuda Przemysław      541
.                                                                    Charyszczak Paweł      540


2 UKS Talent Wrocław                 2224   Kotlarz Kajetan             592
.                                                                     Nycz Mateusz                 555
.                                                                     Niedźwiedź Maciej         542
.                                                                     Puchalski Kacper           535


3 MKS Bobry Jelenia Góra          2125   Piotrowski Wiktor          598
.                                                                     Maciejewski Bartosz     557
.                                                                     Rudy Mateusz                 520
.                                                                     Mędoń Michał                  450


4 UKS 95 Wrocław I                     2094   Ochrombel Michał          602
.                                                                     Podborowski Jakub       556
.                                                                    Wojtal Wojciech             506
.                                                                    Świerkowski Krystian    430


5 GLKS Unia Pielgrzymka I        2008    Rabski Szymon               612
.                                                                      Orłowski Tomasz            479
.                                                                      Buła Hubert                     467
.                                                                      Klimas Szymon               450


6 UKS Skrzat Legnica I                1843   Wiśniewski Piotr            538
.                                                                      Łowiński Kamil                509
.                                                                      Pliński Wojciech             490
.                                                                      Skinder Michał                306





Wyniki zespołów - dziewcząt



1 UKS Talent Wrocław 2389       Futyma Anna                625
.                                                         Snowarska Malwina     610
.                                                          Moczko Julia                  592
.                                                          Mikulska Weronika      562


2 UKS Victoria Ścinawka Śr.      1908     Dudzik Klaudia                640
.                                                                       Jankowska Weronika    457
.                                                                       Hryncewicz Justyna       420
.                                                                       Łaba Aleksandra             405


3 OSŁ Strzelec Legnica               1802     Maga Paulina               635
.                                                                      Bąk Karolina                492
.                                                                      Gorczyca Agnieszka      490
.                                                                      Ostrowska Paulina        185


4 UKS 98 Wrocław                      1527    Stefańska Monika         567
.                                                                    Trybka Małgorzata        559
.                                                                     Wójcik Klaudia              401


5 KS Piatr Nowa Ruda                  1380     Rybczyńska Anna         534
.                                                                        Rybczyńska Małgorzata 451
.                                                                        Czerwiśka Klaudia         395

6 GLKS Unia Pielgrzymka  I     719       Karolczyk Aleksandra    225
.                                                                     Stolarczyk Katarzyna     198
.                                                                     Fiłek Aleksandra           163
.                                                                     Sokołowska Dorota       133

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
86,022 Unikalnych wizyt